Oslo

2019:
Vanlige åpningstider:
mandag, tirsdag, onsdag og fredag fra klokka 09 til 16. Torsdager har vi åpent klokka 12 til 16.

Stengt: 
18. og 19. april og 22. april
30. og 31. mai
17. mai
10. juni
sommerstengt: uke 27, 28 og 29

Du kan komme uanmeldt i åpningstiden, eller du kan ringe og gjøre en avtale med oss på forhånd.

På kveldstid og i helger kan organisasjoner,  grupper eller foreninger, tilknyttet Batteriet,  låne lokalene gratis.

Telefon og epost

Ring: 23 68 23 00
E-post: batteriet.oslo@bymisjon.no

Adresse

Fredensborgveien 24A, 0177 Oslo.

På ringeklokka står det Batteriet. Velkommen!
Inngang fra bakgården, På ringeklokka står det Batteriet. Velkommen!

Ansatte

  • Ellen Bachmann (leder)
    E-post: ellen.bachmann@bymisjon.no
    Telefon: 930 36 385
  • Robert Bo Nilsen
    E-post: robert.bo.nilsen@bymisjon.no
    Telefon: 451 36 590
  • Tea Skogsrud
    E-post: tea.skogsrud@bymisjon.no
    Telefon: 993 88 072
  • Paloma León
    E-post: paloma.leon@bymisjon.no
    Telefon: 457 64 695
  • Erlend Nyheim
    E-post: erlend.nyheim@bymisjon.no
    Telefon: 465 18 070

 

  • Caroline B. Ellingsen (permisjon frem til september 2019)
    E-post: caroline.ellingsen@bymisjon.no
    Telefon: 915 74 599

Følg Batteriet Oslo på Facebook. 

Aktiviteter