Oslo

Julestengt fra og med lørdag 23. desember 2017 til og med tirsdag 2. januar 2018.
Vanlig åpningstid er mandag, onsdag, torsdag og fredag fra klokka 09 til 16. Tirsdager stengt.

Etter jul vil vi også holde åpent på tirsdager.

Du kan komme uanmeldt i åpningstiden, eller du kan ringe og gjøre en avtale med oss på forhånd.

På kveldstid og i helger kan organisasjoner,  grupper eller foreninger, tilknyttet Batteriet,  låne lokalene gratis.

Telefon og epost

Ring: 23 68 23 00
E-post: batteriet.oslo@bymisjon.no

Adresse

Fredensborgveien 24A, 0177 Oslo.

På ringeklokka står det Batteriet. Velkommen!
Inngang fra bakgården, På ringeklokka står det Batteriet. Velkommen!

Ansatte

  • Ellen Bachmann (leder)
    E-post: ellen.bachmann@bymisjon.no
    Telefon: 930 36 385
  • Robert Bo Nilsen
    E-post: robert.bo.nilsen@bymisjon.no
    Telefon: 451 36 590
  • Tea Skogsrud
    E-post: tea.skogsrud@bymisjon.no
    Telefon: 993 88 072
  • Caroline Bækkelund Ellingsen
    E-post: caroline.ellingsen@bymisjon.no
    Telefon: 915 74 599
  • Paloma León
    E-post: paloma.leon@bymisjon.no
    Telefon: 457 64 695
  • Erlend Nyheim
    E-post: erlend.nyheim@bymisjon.no
    Telefon: 465 18 070
Bak f.v Ellen, Erlend og Tea – Caroline og Paloma – Robert

Følg Batteriet Oslo på Facebook. 

Aktiviteter

Kontaktskjema

[contact-form][contact-field label=’Navn’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Epost’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Kommentar’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Batteriet er et ressurssenter for grupper og organisasjoner. Vi jobber for å bekjempe fattigdom og sosial ekskludering i Norge.